Betonpres

Střešní výlez profilovaný betonpres

Popis

Slouží k výstupu na střechu, k prosvětlení a dodatečnému odvětrání půdních prostor. Okno je výklopné směrem nahoru. Je připraveno jako komplet s lemováním a oplechováním, které přesně zapadne do krytiny Betonpres. komplet je bezúdržbový a vyznačuje se jednoduchou a rychlou montáží.

Kontaktujte nás

Okenní rám je vyroben ze žárově zinkovaného
ocelového plechu o velikosti 470x530 mm. Výplň
okenního křídla je tvořena sklem.

1. Potřebné místo pro ukotvení okna na střeše je rovno 4 základním taškám. Pro okno se vyřízne lať podle vnějšího obvodu dřevěného rámu okna, tento rám se pak přiloží k fólii na kterou si ho obkreslíme.

2. Fólie se následně prořízne úhlopříčně křížem a z bočních stran se kolem rámu oknapřišroubují přídavné kontralatě ze spoda na laťování.

3. Listy, které vzniknou proříznutím fólie se ohnou kolem latí a přídavných kontralatí. Rohyse prolepí páskou Airstop tak, aby se vytvořil vodotěsný rámeček.

4. Nakonec vsadíme výstupní okno a fólii z vnitřní strany překryjeme dřevěným bedněním.

Pod oknem je vhodné umístit nášlapnou plošinu pro bezpečný výlez a pohyb po střeše.

Související produkty

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.