Produkty

Střešní příslušenství

Aby střecha fungovala jako dokonalá ochrana vašeho domova a v průběhu let vyžadovala co možná nejmenší úpravy a opravy, je tu naše střešní příslušenství. Pomůže ještě lépe zabezpečit váš domov před nepříznivými povětrnostními podmínkami, vyřeší detaily vaší střechy a vylepší její vzhled. Odvodňovací systémy, odvětrání střešního pláště nebo zabezpečovací prvky pro vaši pohodu, bezpečí a maximální životnost střechy.

Kompletní řešení pro všechny detaily střechy

Více informací

VÝHODY TAŠEK BETONPRES

Drážka tašky

Veškerá voda vždy odteče na plochu střechy se všemi nečistotami. Nedochází k nadzvedávání tašek vlivem zmrzlé vody či k zanášení drážky usazováním nečistot.

Závěsný ozub

V důsledku minimalizace plochy styku tašky a latě, dochází v tomto místě k mikroventilaci a nepřenáší se vlhkost nebo vysoké teploty z betonové krytiny na latě. Tím je zabráněno degradaci latě.

Vyražený otvor ve vlně tašky

Otvor pro připevnění tašky je umístěn na vrcholu vlny, aby nedocházelo k průsakům vzlínající vody nebo vody zahnané větrem.

Trojité žebrování

Zamezuje zahánění sněhu nebo deště a zároveň zpevňuje přední část tašky.

Novinky na váš e-mail

Přihlaste se k odběru novinek a nepropásněte tak výhodné nabídky či slevy, informace o školeních a informace o našich produktech.