Betonpres

Novinky

Představení nové značky

U příležitosti 25. výročí založení společnosti Betonpres jsme se rozhodli zmodernizovat korporátní identitu, aby lépe odrážela naše silné stránky - jak  tradici české rodinné firmy, tak kvalitu produkce a vstřícný přístup k zákazníkům.

Základem nové korporátní identity je logo, složené ze symbolu kohouta v erbu a nové typografické značky, doplněné o nový firemní slogan.

Kohout…

STŘECHY PRAHA 2018

Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři,

chtěli bychom Vás touto cestou pozvat na naši výstavní expozici na veletrhu STŘECHY PRAHA 2018, který se bude konat ve dnech 8. - 10. února 2018. Zde se můžete potkat se všemi našimi obchodními zástupci, kteří se Vás rádi ujmou a odpoví na jakékoliv obchodní i technické otázky.

8. 2. - 10. 2. 2018

BETONPRES - školení 2017

Vážení zákazníci, vážení přátelé,
zveme Vás na certifikační školení společnosti BETONPRES Týn nad Vltavou s.r.o. Předmětem školení bude sezná- mení s naší společností, našimi výrobky a řešení detailů střechy a podstřeší. Dále prohloubení znalostí v použití střešního systému BETONPRES a sdílení zkušeností. V průběhu školení…

Upozornění na zvýšení cen

Vážení obchodní přátelé

Chceme Vás touto cestou informovat o mírném navýšení ceny našeho střešního systému BETONPRES - cca o 3-5% s platností od 1. 3. 2017.

Z tohoto důvodu Vás prosíme o včasné objednání zboží u našich obchodních partnerů. Tímto krokem si můžete zachovat stávající ceny pro jarní sezónu.

Dále Vás chceme informovat o roz…

Soutěž o střešní krytinu

Podzimní soutěž webu rádia Kiss Jižní Čechy o střešní krytinu! Od začátku září do konce října posílejte své obrázky parcel, rozestavených domů nebo Vašich starých obydlí před rekonstrukcí. Nasbírejte co nejvíce hlasů k Vašim fotkám na webu rádia Kiss Jižní Čechy a vyhrajte nový klobouk na Váš dům za 150 000,- Kč od firmy BETONPRES!

Stačí poslat…

1. září 2013

Školení v Plástovicích

Ve dnech od 25. 2. 2013 do 27. 2. 2013 proběhla první série školení firmy BETONPRES Týn nad Vltavou s.r.o. Akce se konala v Plástovicích u Sedlece. Zúčastnění se v první řadě seznámili s naší firmou a novou taškou. Byla zde představena NOVÁ taška do detailu, kdy se podrobně rozebíraly všechny inovační prvky. Dále zde zaznělo něco o historii betonové střešní tašky, která sahá až do roku 1844. V dalš…

1. března 2013

Nová generace povrchových úprav

V lednu 2013 jsme začali používat jako první výrobce v naší zemi nový systém povrchových úprav. Ve spolupráci s naším německým partnerem jsme nastolili nový trend se zásadním dopadem na povrchovou úpravu. Povrchová úprava produktových řad EXCLUSIV a OPTIMAL je nyní hydrofobizovaná a to znamená, že dešťová voda dopadající na povrch střešní krytiny tvoří rychle se odvalujíc…

leden 2013
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.