Detail společnosti

Jsme ryze česká rodinná
společnost

Společnost Betonpres a.s. vyrábí betonovou střešní krytinu včetně betonových doplňujících tvarovek a dodává na trh svůj kompletně řešený střešní systém s vysokou kvalitou a 30ti letou zárukou na krytinu.

Historie společnosti

2016

ZCELA NOVÉ PRODUKTY

V březnu 2016 jsme uvedli na trh nové betonové produkty, které výrazně usnadňují práci firmám pracujícím s našimi výrobky a zároveň jsou estetickým a bezpečným řešením důležitých střešních detailů. Jedná se zejména o prostupovou tvarovku s adaptéry pro odkouření turbokotle a pro anténní stožár a o hřebenáč rozdělovací XS na stanovou střechu, který se vyrábí na zakázku dle požadovaného sklonu nároží střechy.

2014

NOVÉ PROTIPROUDÉ MÍCHACÍ CENTRUM

Instalace protiproudého míchacího centra, které připravuje konstantní betonovou směs pro každý produkt dle speciální receptury. Betonová směs prošla důkladnou revizí. Došlo k plné automatizaci pracovního procesu a tím i zajištění stálé kvality výrobků.

2012

NOVÁ TAŠKA A NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE

20. srpna 2012 jsme započali sériovou výrobu tašek na nejmodernější výrobní lince v České republice, čímž jsme zčtyřnásobili naši dosavadní výrobní kapacitu. Naše švédské technologické vybavení vzniklo na základě nejmodernějších trendů v automatizaci výroby.

NOVÁ TAŠKA, s kterou jsme vstoupili na trh, je vyráběna na jednom z nejlepších extrudérů na světě od švédské strojní a technologické společnosti ABECE AB.

2010

VÝSTAVBA MODERNÍ VÝROBNÍ HALY

V průběhu dalších let procházela firma velkými změnami, jak po stránce řízení, tak po stránce výrobní. Součástí nové automatické výrobní linky byla i výstavba nových výrobních hal a technického zázemí. To vše doplňuje vysoce účinný systém ekologického vytápění prostřednictvím tepelných čerpadel v kombinaci s geotermálními vrty.

2009

VÝROBA OKRAJOVÝCH TVAROVEK

V tomto roce došlo k prvnímu a velmi zásadnímu setkání se Švédskou firmou ABECE AB, s jejíž pomocí jsme úspěšně inovovovali výrobu okrajových tašek, které jsou od té doby vyráběny ve vysoké kvalitě na špičkových strojích. Toto poznání později vyústilo k projektu inovace střešní tašky a s tím celé výrobní linky a všech ostatních zařízení. 

1993

ZALOŽENÍ FIRMY BETONPRES V.O.S.

Později v roce 1994 se společnost změnila na BETONPRES Týn nad Vltavou s.r.o. a dále procházela neustálým technologickým vývojem. V roce 1995 musela firma díky svému postavení na trhu zdvojnásobit svou výrobní kapacitu. O rok později proběhlo rozšíření managementu a následná výstavba nové administrativní budovy.

Krytina BETONPRES splňuje všechny požadavky ČSN EN 490 a lze ji bezpečně použít
ve všech nadmořských výškách.

Novinky na váš e-mail

Přihlaste se k odběru novinek a nepropásněte tak výhodné nabídky či slevy, informace o školeních a informace o našich produktech.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu *} souhlasíte s jejich užitím.