Ceník

Prohlédněte nebo si stáhněte kompletní ceník betonových střešních tašek, střešních tvarovek a příslušenství. V našem katalogu najdete ceny a specifikaci všech typů střešní krytiny včetně technických parametrů i základní informace o rodinné firmě Betonpres. Dále také podrobný popis produktových řad, dodací podmínky a kontaktní údaje na naše obchodní zástupce pro jednotlivé regiony. Aktuální ceník si také můžete stáhnout ZDE.

 

Aktuální ceník platný od 20.2. 2024

Prohlédněte si aktuální ceník platný od 20.2. 2024, ceník ke stažení zde. V případě potřeby nás kontaktujte.

 

Poradíme s výpočtem ceny

Nevíte si rady s kalkulací střechy? Využijte náš kalkulátor střešních krytin. Pomůže vám vypočítat spotřebu materiálu na zamýšlenou střechu – střešní tašky, tvarovky, ale také příslušenství a další doplňky, které jsou nezbytné pro finalizaci střechy. Práce s kalkulátorem je snadná. Jednoduše zadejte základní technické údaje střechy, kterou máte v plánu stavět nebo rekonstruovat, a vyberte typ střechy a střešní krytiny. Během pár okamžiků s pomocí kalkulátoru zjistíte, kolik materiálu budete potřebovat. Po odeslání poptávky od nás získáte kalkulaci na míru vašim potřebám.

Máte specifické požadavky, které nejdou do kalkulátoru zadat? Neváhejte se obrátit na obchodní zástupce Betonpresu.

Bezplatná kalkulace od Betonpresu

Nejste si jistí, že si s kalkulátorem poradíte? A máte k dispozici projektovou dokumentaci střešní konstrukce? Pak přejděte na Žádost o položkový výpočet prvků. Stačí vyplnit kontaktní údaje a zaslat online projektovou dokumentaci střešní konstrukce o maximální velikosti 10 MB. Výpočet spotřebního materiálu běžně připravíme a doručíme zpátky na vaši adresu do 48 hodin od obdržení žádosti.

Inspirujte se již dokončenými projekty střech

Není to ale jen materiálu a jejich cenách! Rádi poradíme při rekonstrukci střech i při stavbě nových domů. Prohlédněte si, některé z mnoha zdařilých projektů, které jsme v předchozích měsících realizovali. Za vyzkoušení stojí také nástroj Vizualizace střechy, díky kterému získáte lepší představu o konečné podobě stavby. Vyzkoušejte si typ střešní krytiny spolu s barevnou kombinací tašek, fasády, okapů a dalšího střešního příslušenství.

Více informací

Novinky na váš e-mail

Přihlaste se k odběru novinek a nepropásněte tak výhodné nabídky či slevy, informace o školeních a informace o našich produktech.