Pultová půlená

Modifikovaná tvarovka půlená opatřená betonovým zakrývacím páskem o rozměrech 150 x 130 mm. Tvarovka se standardně pověsí na poslední lať za závěsný ozub a připevní se vrutem skrz předražený otvor do latě. Tvoří poloviční modul tvarovky pultové.

Kontaktujte nás
Materiál velmi kvalitní pigmentovaný beton
Povrch hladký matný / hladký lesklý
Délka 445 mm
Šířka 180 mm
Závěsná délka (L) 398 mm
Výška profilu tašky (d) 25 mm

 

Krycí šířka Cw 150 mm
Hmotnost 3,4 kg
Potřeba Dle potřeby

 

  1. Pultové tašky zavěsíme za horní lať pultové střechy tak, aby nám vytvořili pultovou hranu.
  2. Tašky pokládáme při pohledu od okapu zprava doleva. Při použití okrajových tvarovek začínáme tvarovkou pultovou okrajovou pravou.
  3. Každou tvarovku zajistíme příchytkou tašky a vrutem skrz předem připravený otvor v zadní pultové části, který je opatřen dilatační vložkou.
  4. Pultovou hranu uzavřeme na levé straně tvarovkou pultovou okrajovou levou. Ta jediná se připevní ve vrchní části tašky klempířským vrutem - barvený TORX 4,5x60 mm s podtěsněnou hlavou skrz na stavbě vyvrtaný otvor.

Novinky na váš e-mail

Přihlaste se k odběru novinek a nepropásněte tak výhodné nabídky či slevy, informace o školeních a informace o našich produktech.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.