Betonpres

Dodací a platební podmínky

Balení střešní krytiny

Druh výrobku Počet kusů na paletě Váha zboží na paletě
Taška základní 240 ks 1032 kg
Tvarovka půlená 160 ks 352 kg
Tvarovka okrajová levá 36 ks 216 kg
Tvarovka okrajová pravá 36 ks 212 kg
Tvarovka nášlapná 20 ks 186 kg
Tvarovka odvětrávací 40 ks 212 kg
Tvarovka pultová 40 ks 256 kg
Hřebenáč 108 ks 389 kg
Ostatní doplňkové výrobky dle požadavku dle požadavku

Základní tašky jsou dodávány na paletách BETONPRES o rozměru 120 x 105 cm, betonové tvarovky na paletách EUR o rozměru 120 x 80 cm, zapáskovány, zabaleny ve fólii a označeny štítkem.

1. OBJEDNÁVKA ZBOŽÍ

Objednání se provádí písemně, telefonicky, e-mailem nebo faxem.

Je nutné, aby objednávka obsahovala tyto údaje:

ZPŮSOB PLATBY:

Pozn.: Jednotlivé druhy platby musí být dohodnuty s výrobcem, vlastní termín odběru doporučujeme upřesnit 5 dnů předem.

2. CENY

Ceny jsou určeny ceníkem BETONPRES Týn nad Vltavou s.r.o. platným v době uskutečnění dodávky.

3. PŘEDMĚT DODÁVKY

Dodáváme betonové výrobky odpovídající české technické normě ČSN EN 490.

4. PLATEBNÍ PODMÍNKY

Zboží je vydáno při platbě v hotovosti při odběru zboží. Při platbě předem je zboží vydáno po zaplacení faktury. Při zpoždění platby je účtováno penále ve výši 0,1% z fakturované ceny za každý den prodlení.

5. SPLNĚNÍ DODÁVKY

Za splnění dodávky se považuje převzetí zboží kupujícím a naložení na dopravní prostředek. V případě požadavku na dopravuje dodávka splněna předáním zboží příslušnému dopravci. Nebezpečí škody na zboží přechází na kupujícího v okamžikusplnění dodávky. Kupující nabývá vlastnického práva ke zboží po zaplacení kupní ceny.

 

6. BALENÍ A ZPŮSOB DOPRAVY

Základní tašky jsou dodávány na paletách BETONPRES o rozměru 120 x 105 cm, betonové tvarovky na paletách EUR o rozměru 120 x 80 cm, zapáskovány, zabaleny ve fólii a označeny štítkem. Za oba typy palet je účtována částka 200 Kč/ks + 21% DPH. Palety je možno vrátit do 6 měsíců. Zpět přijímáme pouze palety nepoškozené, t.j. všechny díly pevně spojené, s nepoškozenými prkny.Náklady na vrácení palet zpět do výrobního závodu v Kočíně hradí kupující. Firma BETONPRES účtuje za opotřebení palet 30 Kč/ks +DPH 21 %.

Z důvodu zkvalitnění služeb zákazníkům přebírá firma BETONPRES Týn nad Vltavou s.r.o. garanci přepravního zlomu, a to pokud jezboží dopravováno i skládáno dopravou firmy BETONPRES, popř. jejími smluvními partnery. Za skládání hydraulickým ramenem sevždy účtuje 100 Kč/pal + DPH 21 %. Za skládání střešních latí se účtuje 100 Kč + DPH 21 % za každý m3. Pokud si zákazník zajistípřepravu zboží, popř. skládání vlastním dopravním prostředkem, přebírá též odpovědnost za přepravní zlom.

 

7. VRACENÍ ZBOŽÍ

V případě vracení zboží zákazníkem je účtován storno poplatek ve výši 20% ceníkové ceny. Dodavateli je možno vrátit pouze zbožíbez vady.

8. ODPOVĚDNOST ZA VADY, REKLAMACE, ZÁRUKA

Firma BETONPRES Týn nad Vltavou s.r.o. poskytuje na betonové výrobky záruku 30 let při dodržení podmínek uvedenýchv záručním listě, zejména správné odvětrání střešní krytiny, t.j. min. 10 ks větracích tašek na 100 m2 plochy střechy a nasávacíhootvoru u okapu o velikosti min. 20

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové aplikace, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám jeho návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.