Anténní držák mezikrokevní

Samonosný anténní držák mezikrokevní je praktickým a spolehlivým řešením pro instalaci antény na střeše vašeho domu.

Je snadno nastavitelný a přizpůsobitelný rozteči krokví, což zjednodušuje montáž a umožňuje přesné umístění anténního stožáru.

Vyroben je z odolných materiálů, které odolávají povětrnostním vlivům. Tak je zajištěna dlouhá životnost a spolehlivost

Držák je vhodný pro různé typy antén a anténního vybavení.

Více informací
Kontaktujte nás
Materiál Žárově zinkovaná ocel
Světlost mezi krokvemi 620 - 1060 mm
Délka stožáru 900 mm
Úžitný sklon - betonová tvarovka 15° - 45°
Úžitný sklon - plastový komplet 10° - 50°

 

Set obsahuje:

- anténní stožár

- mezikrokevní teleskopický držák

- spona

- záslepka 42 mm

- 2 ks záslepka malá

- těsnící manžeta

- spojovací materiál

  1. Rozepře se teleskopický mezikrokevní držák mezi krokve na požadovanou délku a vnější trubka držáku se zajistí pomocí dvou šroubů, které jsou k tomu určeny. Šrouby by měly být pevně utaženy, aby držák byl stabilní.
  2. Držák se ke krokvím upevní na obou stranách pomocí přiložených vrutů. Doporučuje se předvrtání děr pro vruty, aby se zabránilo praskání krokví.
  3. Umístí se anténní stožár na držák do potřebné pozice tak, aby byl správně vyrovnaný, a zajistí se pomocí přiložené spony a čtyř matic přes teleskopický držák. Matice by měly být pevně utaženy, aby se zajistila stabilita antény.
  4. Použijí se přiložené záslepky dle potřeby. Záslepky slouží k zakrytí otvorů nebo konců trubky a mohou zlepšit vzhled a bezpečnost instalace.
  5. Po dokončení montáže doporučujeme zkontrolovat pevnost všech spojů a upevnění. Pravidelně provádět údržbu antény a držáku podle doporučení výrobce, aby se zajišťovala dlouhodobá spolehlivost.

Toto jsou obecné pokyny pro montáž anténního držáku mezi krokve. Je důležité dodržovat specifické pokyny a doporučení výrobce, protože montážní postup se může lišit v závislosti na konkrétním modelu a typu antény. Také se ujistěte, že montáž provádíte v souladu s místními stavebními předpisy a normami.

Novinky na váš e-mail

Přihlaste se k odběru novinek a nepropásněte tak výhodné nabídky či slevy, informace o školeních a informace o našich produktech.