Palety se střešními taškami odteď v naší červené

Palety se střešními taškami odteď v naší červené

Červená střídá modrou. Je to drobná změna, ale pro nás důležitá: Palety se střešní krytinou s povrchovou úpravou Exclusiv začínají vyjíždět z naší továrny v jihočeském Kočíně v novém barevném provedení. Vrchní krycí list je od nynějška vyvedený v barvě, která náš závod a naše výrobky provází přes 30 let. Je červený. Střešní tašky od Betonpresu s lesklou povrchovou úpravou tak poznáte na první pohled.

folie

Doposud jsme povrchovou úpravu Exclusiv označovali fóliemi v modré barvě. Možná proto, že podobně to řešili i jiní výrobci. Jenže modrá barva neladí s našimi firemními barvami. Tak jsme se rozhodli udělat tuhle změnu,“ říká Michal Ponec, manažer marketingu společnosti Betonpres.

Střešní tašky i tvarovky Exclusiv s lesklou povrchovou úpravou budou na paletách snadno k rozpoznání od jiných produktů. Červená barva fólie je mnohem výraznější a zapadá do firemní identity společnosti Betonpres. K prodejcům se stavebninami se už nyní dostávají takto řešené palety s našimi tvarovkami. V případě střešních tašek základních bude ještě chvíli trvat, než vyprázdní sklady s obalovou fólií v původním, modrém provedení.

Co je ale také důležité? Změnili jsme barvu fólie, neměníme ale náš přístup k obalovým materiálům – balení střešních tašek je stejně jako naše výroba citlivá k životnímu prostředí. Množství obalových materiálů minimalizujeme, jak je to jen možné.

Betonpres Exclusiv: Šest barevných provedení a bestseller

Střešní krytina Exclusiv s lesklou povrchovou úpravou je vyhledávaným řešením u staveb s vysokými estetickými požadavky – také proto patří k nejžádanějším u našich zákazníků. Aktuálně nabízíme šest barevných variant, mezi kterými jsou k nalezení i specifické odstíny v čele se zatím poslední novinkou v podobě uhlově černé. Hydrofobizovaný povrch střešních tašek Exclusiv je vedle vysoké estetické úrovně také velmi funkční – z kapek vody vytváří kuličky, které napomáhají odvádět nečistoty ze střechy. Na střeše se proto neusazují mechy ani lišejníky.

Jak správně balit naše střešní tašky?

To zaměstnancům prodejen se stavebninami ukazuje náš nový video návod!  Střešní krytinu vyrábíme pevnou a odolnou, ale další stupeň ochrany jim poskytuje právě pečlivé balení na palety a skladování. Instruktážní video ukazuje velmi konkrétně, jak postupovat, aby naše výrobky z betonu byly co nejlépe chráněné před poškozením a ztrátou kvality během přepravy a skladování.

 

 

Novinky na váš e-mail

Přihlaste se k odběru novinek a nepropásněte tak výhodné nabídky či slevy, informace o školeních a informace o našich produktech.