Střešní taška na přání: zákazníci si řekli o uhlově černou

Střešní taška na přání: zákazníci si řekli o uhlově černou

Když si nejste jistí, co vaši zákazníci opravdu chtějí, zeptejte se jich. To platí skoro vždycky. Ale existují i výjimky. Třeba v případě jednoho z aktuálních trendů v segmentu střešní krytiny. Na nic jsme se totiž klientů ptát nemuseli. Zákazníci si o střechu v černé barvě říkali už nějakou dobu sami. A teď se dočkali. Uhlově černá střešní taška je nejnovějším přírůstkem v nabídce Betonpresu. 

Zákazníci nám už delší dobu říkali, že by stáli o další černý odstín. V nabídce už sice máme břidlicově černou, ale poptávka směřovala k co nejtmavšímu provedení,“ říká o odstínech, které jsou nyní v kurzu, Michal Ponec, manažer marketingu rodinné firmy Betonpres.   

Střešní taška černá jako uhel se vyrábí v řadě Exclusiv, tedy s lesklou povrchovou úpravou. Doplňuje tak barevnou škálu nejkvalitnějších střešních tašek v nabídce Betnpresu vhodných pro objekty s vysokými estetickými požadavky. Povrch střešní tašky od Betonpresu je navíc hydrofobizovaný – „nutí“ kapky vody rychle se odvalit. Nečistoty jsou tak ze střechy rychle odváděny a nedostanou šanci se usadit.

Podívejte se na technickou specifikaci řady Exclusiv a vyberte si uhlově černý odstín střešní krytiny: ZDE.

Uhlově černá

Odstín střešní krytiny. Půlnoční? Vesmírná? Ne. Uhlově černá

Jak vůbec betonové střešní tašky vznikají a jak získávají svůj finální odstín? Na tašku vyrobenou z čerstvého betonu se nastříká první vrstva barvy. Takto upravená taška pak dozrává ve speciální vyzrávací komoře s řízenou atmosférou, týkající se především vlhkosti i teploty. Teprve po vyzrání betonu se nanese druhá vrstva povrchové úpravy. 

Jak se střešní taška dostane až na vaši střechu?

Při vymýšlení názvu nového odstínu jsme se i dost pobavili. Padaly návrhy jako půlnoční nebo vesmírná. Ale nakonec zvítězila uhlově černá. Evokuje fakt, že černější už opravdu být nemůže,“ dodává Michal Ponec. Mimochodem, nabídka Betonpresu je, co se týká barevné škály, velmi pestrá. Firma se zároveň snaží, aby zákazníci ve stejné barevnosti dostali nejen střešní krytinu či tvarovky, ale také veškeré další střešní doplňky. V barevnosti označené jako RAL 9005 tak mohou zákazníci mít celou, barevně sjednocenou střechu.

Novinky na váš e-mail

Přihlaste se k odběru novinek a nepropásněte tak výhodné nabídky či slevy, informace o školeních a informace o našich produktech.