Taška Betonpres Exclusiv

Střešní tašky Exclusiv jsou díky své lesklé povrchové úpravě ideálním řešením pro stavby s vysokými estetickými požadavky a mezi našimi zákazníky patří mezi nejvíce žádané. Betonpres nabízí šest barevných variant, mezi kterými jsou k nalezení i specifické odstíny jako například aktuální novinka uhlově černá. Povrch střešní tašky je hydrofobizovaný. Z kapek vody vytváří kuličky, které napomáhají k odvodu nečistot ze střechy. Na střešní krytině se proto neusazují mechy ani lišejníky.

Lesklá střešní taška Exclusiv

Střešní krytina z řady Exclusiv se vyrábí z kvalitního pigmentového betonu. Rozměry jedné tašky jsou 420 milimetrů na délku a 330 milimetrů na šířku. Jedná se o střešní tašky se standardními technickými parametry. Na jeden metr čtvereční je třeba 10 kusů tašek. Střešní tašky Betonpres vyrábíme s dvojitou zvýšenou vodní drážkou. Veškerá voda a nečistoty tak odtečou a v zimních měsících nedochází k zamrzání a nadzvedávání tašek.

V nabídce střešních tašek Betonpres je na výběr z několika barevných odstínů. Zákazníci si vybírají mezi cihlovou, višňovou, červenohnědou, tmavohnědou, břidlicově černou a nejnověji také uhlově černou variantou. Stálost barev zajišťuje použitý materiál: celobarevný beton s vysoce kvalitní polymerovou povrchovou úpravou.

Střechu nedělají jen tašky, proto u nás najdete i další produkty jako například střešní tvarovky a hřebenáče. Veškeré tvarovky a hřebenáče vyrábíme i ve variantě Exclusiv, takže výsledná střecha vypadá uceleně.

Tradiční jihočeský výrobek

Střešní tašky, které naleznete v naší nabídce vyrábíme už 30 let v jižních Čechách v obci Kočín nedaleko Temelína. Při produkci se držíme dvou zásad: vyrábět co nejkvalitnější střešní krytinu z nejlepších surovin a být při výrobě šetrní k životnímu prostředí.

Zajímá vás betonová střešní taška Exclusiv více? Technickou specifikaci tašek i střešního příslušenství o řadě Exclusiv naleznate v našem katalogu. Najdete zde i kontakty na obchodní zástupce, kteří vám případně rádi zodpoví veškeré dotazy. 

Prohlédněte si i další typy střešních tašek: střešní taška Optimal.

Více informací
Kontaktujte nás
Materiál velmi kvalitní pigmentovaný beton
Povrch hladký lesklý
Délka 420 mm
Šířka 330 mm
Závěsná délka - l 398 mm
Výška profilu tašky - d 25 mm
Krycí šířka - Cw 300 mm
Hmotnost 4,3 kg
Spotřeba 10 ks/m2
Zatížení střechy 43 kg/m2
Bezpečný sklon 22°
Minimální užitný sklon 10° (Nutná doplňková opatření)

ORIENTAČNÍ LAŤOVÁNÍ A PŘIPEVŇOVACÍ PROSTŘEDKY 

SKLON ORIENTAČNÍ ROZTEČ LATÍ PŘIPEVŇOVACÍ PROSTŘEDKY
10° - 16° 315 mm nepřipevňuje se
16° - 22° 320 mm nepřipevňuje se
22° - 30° 330 mm nepřipevňuje se
30° - 45° 340 mm nepřipevňuje se
45° - 60° 340 mm každá 3. taška se připevní vrutem nebo příchytkou tašky
60° - 75° 340 mm každá taška se připevní vrutem nebo příchytkou tašky
75° - 90° 340 mm každá taška se připevní vrutem i příchytkou tašky

1. Nezávisle na sklonu, je třeba připevnit vrutem každou okrajovou tvarovku a každou doplňkovou plastovou tašku příchytkou. Podrobnější informace viz.  technické informace.

2. Profil tašky Betonpres nedovoluje kladení do vazby. Betonové tašky rovné se středovým obloukem se kladou na střih s výjimkou detailů, kde je potřeba užití tvarovky půlené.

 

Novinky na váš e-mail

Přihlaste se k odběru novinek a nepropásněte tak výhodné nabídky či slevy, informace o školeních a informace o našich produktech.