Video návod: Jak správně balit a skladovat střešní tašky od Betonpresu

Video návod: Jak správně balit a skladovat střešní tašky od Betonpresu

U nás v Betonpresu neustále hledáme způsoby, jak zajistit, aby naše střešní tašky přicházely ke koncovým zákazníkům v dokonalém stavu. Abychom my jako producent pomáhali udržet vysokou kvalitu našich výrobků i tehdy, když opustí náš výrobní závod v jihočeském Kočíně.

Nový instruktážní video návod ukazuje především zaměstnancům prodejen se stavebninami, jak správně balit a skladovat naše střešní tašky. Víme, že jsou pevné a odolné, ale pečlivé balení na palety a skladování jim poskytne další stupeň ochrany. Video proto ukazuje velmi konkrétně, jak postupovat, aby naše výrobky z betonu byly co nejlépe chráněné před poškozením a ztrátou kvality během přepravy a skladování. Přejeme si totiž, aby produkty dorazily na místo stavby či rekonstrukce střechy v nejlepším možném stavu – optimálně ve stejném, v jakém opustily výrobní linku.
 

 

V naší rodinné firmě se už víc než 30 let staráme o to, co se s našimi výrobky děje během cesty až na střechy domů a budov po celé zemi. Protože právě tohle pro nás znamená slovo kvalita. Vybíráme kvalitní suroviny, dbáme na precizní (a ekologickou) výrobu, a nakonec děláme vše pro pečlivé zabalení a bezpečnou distribuci. Jen tak můžeme zajistit, že naše výrobky budou sloužit opravdu dlouho.

Děkujeme všem, kdo s našimi střešními taškami zachází pečlivě a pomáhají nám tak naplňovat náš závazek kvality.

Novinky na váš e-mail

Přihlaste se k odběru novinek a nepropásněte tak výhodné nabídky či slevy, informace o školeních a informace o našich produktech.