Nejlepší design stánku na veletrhu? Betonpres

Nejlepší design stánku na veletrhu? Betonpres

Náš stánek na veletrhu Střechy Praha byl středem pozornosti. Podle nás, a především podle názoru odborné poroty si zcela po zásluze odnesl ocenění Expo Design Award 2023 za nejlepší design v kategorii větších expozic nad 50 m2.

Výstavnímu stánku dominoval šedý betonový rastr, který v kombinaci s firemním červeným odstínem určoval ráz expozice. Návštěvníky ale podle reakcí zaujala především její koncepce připomínající „meeting point“, tedy místo určené pro setkávání lidí a pro přirozenou a ničím nerušenou komunikaci o všem, co se týká střech, ale klidně i o jiných tématech – třeba prostě jen tak, o životě.

  • Získali jsme ocenění pro nejlepší expozici veletrhu. Přečtěte si aktualitu na webu pořadatelů.

K tomu dozajista posloužila i nabídka, se kterou každý náš host mohl přijít do kontaktu. Specialisté na pokrývání střech se zajímali o střešní krytinu, střešní příslušenství a další materiály pro realizaci střešních systémů. Také si ale nenechali ujít možnost ochutnat z nabídky dobrot připravených jihočeským řeznictvím a uzenářstvím Bavorov. A k tomu si dát dobře nachlazené pivo, které k radosti většiny návštěvníků neúnavně chystal náš akční výčepní. A pokud byli návštěvníci „Betonpres expozice“ v pražských Letňanech spíš milovníky kultury než kulinářství, mohli se zaposlouchat do vystoupení klavírního mistra. Samozřejmě že i koncertní pianino bylo vyvedené ve firemní červené.

Expozici jsme pojali velkoryse z více důvodů. Tím hlavním je samozřejmě snaha návštěvníkům veletrhu ukázat, že děláme dobrou práci a kvalitně ji na místě odprezentovat. Zároveň jsme tím ale chtěli důstojně zahájit oslavy 30 let naší rodinné firmy,“ svěřil se Michal Ponec, manažer marketingu společnosti Betonpres.

Odborné porotě, která nejpoutavější výstavní stánek vybírala, předsedal Ing. arch. Jan Hlavín, Ph.D., z Fakulty architektury ČVUT v Praze. Hodnotitelé se zaměřovali na celkový vzhled, atraktivitu, netradičnost řešení, účelnost, přehlednost a také přívětivost pro návštěvníky. Expozice, kterou pro nás připravila společnost Amden ve spolupráci s architektem Martinem Foretem, u poroty i návštěvníků zabodovala.

Střechy Praha jsou jedinečným odborným veletrhem v Česku v oboru střech, dřevostaveb a úsporného bydlení. Jde o největší přehlídku střešních materiálů, střešních oken, okapových systémů, zelených střech, dřevěných konstrukcí, izolací, nářadí a strojů, fasád a solárních systémů.

Novinky na váš e-mail

Přihlaste se k odběru novinek a nepropásněte tak výhodné nabídky či slevy, informace o školeních a informace o našich produktech.