Betonpres na veletrhu Střechy-Solar-Řemeslo

Betonpres na veletrhu Střechy-Solar-Řemeslo

Už je to tady! Jubilejní 25. ročník největšího veletrhu o střechách, nyní pod novým názvem Střechy-Solar-Řemeslo, od 15. do 17. 2. 2024 ovládne pražské Letňany. A Betonpres nesmí chybět!

Zveme Vás do našeho stánku číslo 313 v hale č. 3 na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Společně si posvítíme na naše produkty, jako je betonová střešní krytina, střešní příslušenství a další materiály pro realizaci střešních systémů a představíme novinku v našem portfoliu: Betonovou tvarovku pro odvětrání 125–150 mm. 

Probereme prostě všechno – z oboru i mimo něj – u dokonale vychlazeného pivka na našem baru.

Stejně jako loni jsme totiž i letos náš stánek o rozloze 99 m2 pojali nejen jako výstavní, ale především kontaktní místo pro setkávání. Místo, kde můžete diskutovat a radit se s odborníky a kolegy z oboru, načerpat nové informace, nechat se inspirovat nebo si jen tak chvilku posedět a vstřebávat celkový dojem z veletrhu, zatímco Vás bude v dlani příjemně studit precizně načepovaná dvanáctka. 

Chybět nebude drobné pohoštění a vybrané dobroty, ani trocha té kultury v podobě hudebního podkresu linoucího se z našeho ikonického pianina ve firemní červené barvě.  

BETONPRES ZÍSKAL PRVNÍ MÍSTO ZA DESIGN

Na loňském veletrhu získal výstavní stánek, který pro nás vytvořila agentura Amden ve spolupráci s architektem Martinem Foretem, dokonce ocenění EXPO DESIGN AWARD pro nejpoutavější expozici v kategorii od 50 m2. Odborná porota v čele s Ing. arch. Janem Hlavínem, Ph.D. z Fakulty architektury, ČVUT v Praze hodnotila především celkový vzhled, poutavost, zajímavé a netradiční řešení, účelnost, přehlednost a přívětivost pro návštěvníky.  

Radost z ocenění jsme s Vámi sdíleli ZDE.

TĚŠÍME SE NA VÁS

V průběhu celého veletrhu Vám budou k dispozici naši obchodní zástupci, kteří jsou připravení Vám poskytnout veškeré informace a odpovědět na technické i obchodní otázky. 

Přijďte si vše osahat a na vlastní kůži vyzkoušet kontakt s našimi produkty i s našimi odborníky. Sami jistě víte, že osobní zkušenost prostě nic nenahradí. 

Po těch neskutečně dlouhých a nepříjemných covidových letech považujeme každou možnost představit lidem naše produkty a střešní systémy na veletrhu za výsadu, nikoliv samozřejmost. S přípravou je sice hodně starostí, ale všechno máme už nachystané, a na naše partnery a klienty, stávající i budoucí, se moc těšíme,“ komentuje účast na veletrhu Michal Ponec, manažer marketingu společnosti Betonpres. 

A JEŠTĚ NEKONČÍME!

15. února totiž startuje naše zbrusu nová soutěž Vyhrajte tašky na novou střechu! Zúčastněte se a vyhrajte betonové střešní tašky na Vaši novou střechu. Už brzy se dozvíte více.

ČESTNÁ VSTUPENKA 

Jste jedním z našich stálých zákazníků? Pak pro Vás máme připravenou čestnou vstupenku na veletrh.  

Jak ji získat? 

1. Namiřte fotoaparát ve svém telefonu na QR kód 

2. Zaregistrujte se a vyplňte náš speciální kód pro elektronickou čestnou vstupenku: 24115  

(Registrovat se můžete i na webu veletrhu v sekci „Pro vystavovatele“ → „Čestná vstupenka ) 

Veletrh Střechy-Solar-Řemeslo se zaměřuje na obory spojené se střechami, solárními systémy a dalšími technologiemi pro úspory energií. Jde o největší přehlídku střešních materiálů, střešních oken, okapových systémů, zelených střech, dřevěných konstrukcí, izolací, nářadí a strojů i fasád.  

Je místem pro setkávání profesionálů z oboru i široké veřejnosti. Je příležitostí pro sdílení informací a zkušeností, pro představení novinek a inovací ze „střechařského“ světa. Je platformou, která účastníkům nastiňuje směr, jakým se oblast stavebnictví, energetiky i řemeslných oborů bude v následujícím roce ubírat. 

Novinky na váš e-mail

Přihlaste se k odběru novinek a nepropásněte tak výhodné nabídky či slevy, informace o školeních a informace o našich produktech.