Veletrh Střechy Praha: zastavte se na našem stánku

Veletrh Střechy Praha: zastavte se na našem stánku

Na největší akci v oboru střech nemůžeme chybět. Veletrh Střechy Praha představí nejvýznamnější výrobce a dodavatele střešních systémů – a mezi nimi i naši rodinnou firmu. Výstavní akce s podtitulem „Střecha jako zdroj energie“ se letos zaměřuje také na fotovoltaiku a energetické úspory. Koná se od 9. do 11. února 2023 na výstavišti v pražských Letňanech.
 
Na stánku o celkové ploše 99 m2 Betonpres představí svou aktuální nabídku v oblastech, v nichž působí – tedy betonová střešní krytina, střešní příslušenství a další materiály pro realizaci střešních systémů. Stánek se ale stane především místem pro setkání: „Po několika sezónách ovlivněných kovidem jsme rádi za osobní kontakt. Ten nic nenahradí. Stánek koncipujeme tedy jako výstavní, ale především kontaktní. Naše partnery, stávající i potenciální zákazníky sem zveme na pivko a na něco dobrého k němu,“ říká Michal Ponec, manažer marketingu společnosti Betonpres.
 

Střechy Praha 2023

Proč se zastavit na stánku Betonpres?
Ještě přemýšlíte, zda zajet na výstaviště PVA EXPO PRAHA a udělat nám radost návštěvou na našem stánku? Tak tady jsou tři důvody, proč je to dobrý nápad:
 
Je to jedinečná příležitost k navazování kontaktů
  • Na veletrhu se setkají profesionálové a odborníci z oboru střešních krytin, ale také architektů, stavebních inženýrů, techniků, investorů a představitelů veřejné správy. Akce účastníkům poskytne jedinečnou příležitost setkat se s potenciálními klienty, dodavateli a spolupracovníky.
Získáte aktuální informace o trendech a vývoji v oboru i mimo ně 
  • Součástí veletrhu Střechy Praha jsou i další odborné akce zaměřené na obnovitelné zdroje a úspory energií nebo řemeslo, vybavení a bezpečnost práce. Kromě prezentací se na výstavišti konat doplňkové workshopy a semináře o nejnovějších trendech a vývoji v oboru střech.
Objevíte nové produkty a služby
  •  Je to skvělá příležitost seznámit se s nejnovějšími výrobky a službami dostupnými na trhu a najít nová řešení pro své podnikání.
 
Přijměte naše pozvání a vyzvedněte si čestnou vstupenku
Patříte k našim stálým zákazníkům? Pak vám nabízíme jedinečnou možnost – zúčastněte se veletrhu s čestnou vstupenkou na veletrh. Zaregistrujte se ZDE a využijte náš kód pro čestné hosty 3112.
 
Střechy Praha jsou jedinečným odborným veletrhem v Česku v oboru střech, dřevostaveb a úsporného bydlení. Jde o největší přehlídku střešních materiálů, střešních oken, okapových systémů, zelených střech, dřevěných konstrukcí, izolací, nářadí a strojů, fasád a solárních systémů.
 
Střechy Praha

Novinky na váš e-mail

Přihlaste se k odběru novinek a nepropásněte tak výhodné nabídky či slevy, informace o školeních a informace o našich produktech.