Rok 2023 v Betonpresu zahájí Technické školení pro řemeslníky

Rok 2023 v Betonpresu zahájí Technické školení pro řemeslníky

Teoreticky i prakticky. Tak proběhne další ročník série technických školení určených především pro specialisty na pokrývání střech. Zaměří se na aktuální novinky a trendy a pomůže pokrývačům rozmotat případné nejasnosti v oblasti zákonných norem, jež se týkají zhotovení střech. A také odhalí něco z technologie výroby betonové střešní krytiny a střešních doplňků přímo v továrně rodinné společnosti Betonpres v jihočeském Kočíně.

 

Zájemci o zdokonalení v oblasti pokrývání střech si mohou vybrat hned ze čtyř termínů během měsíce ledna. Školení má již tradičně dvoudenní podobu, která kromě odborné části nabídne také společenský program. Určená je nováčkům v oboru i zkušeným pokrývačům.

Termíny technické školení pro řemeslníky v roce 2023 – vyberte si jeden z nich:

Technické školení seznámí účastníky se všemi doporučenými postupy při práci s betonovou střešní krytinou, včetně ukázek na reálném modelu střechy. „Tato odborná akce je pro nás zásadní. Klademe důraz na kvalitu ve výrobě a o stejnou kvalitu usilujeme ve spolupráci s profesionály, kteří střechy pokrývají. Přejeme si, aby střechy od nás byly dokonale pokládané, s respektem ke všem novinkám a pravidlům, které v našem oboru platí,“ říká Michal Ponec, manažer marketingu společnosti Betonpres.

V rámci programu se účastníci školení seznámí také s novinkami v portfoliu betonové střešní krytiny, betonových tvarovek a střešního příslušenství. Zaměstnanci továrny Betonpres v jihočeském Kočíně se navíc podělí o některé detaily z výrobní technologie. Legislativně zaměřený blok svou pozornost upře k otázkám souvisejícím se smlouvou o dílo či stavebním deníkem.

Novinkou je pak školení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP). Cílem této části kurzu je poskytnout řemeslníkům znalosti a dovednosti potřebné k bezpečné a zdravé práci, aby byli schopni přijímat opatření k ochraně sebe i svých spolupracovníků před možnými riziky. Školení BOZP pomáhá vytvářet bezpečnější a zdravější pracovní prostředí, což může vést ke snížení počtu úrazů při práci i nemocí z povolání. V neposlední řadě školení pomůže zaměstnavatelům splnit zákonné požadavky týkající se BOZP.

Odborná část má prioritu. Ale jde nám také o navázání a udržování vztahů s našimi partnery. Je pro nás důležité být v kontaktu s lidmi, kteří s naší krytinou pracují. Dostáváme od nich důležitou zpětnou vazbu a osobní setkání jsou vždy příjemná a přátelská,“ uzavírá Michal Ponec.

Program technického školení řemeslníků 2022

1.den

9:00 Prezence (a teplá snídaně) 

9:30 Představení společnosti Betonpres a portfolia výrobků

10:30 Zhotovení střechy krok za krokem – teorie

12:15 Obědová pauza

13:15 Zhotovení střechy krok za krokem – montáž, praktické ukázky na modelu střechy

15:15 Legislativa – náležitosti smlouvy o dílo, stavební deník, diskuse

16:00 Odjezd na ubytování – hotel v Hluboké nad Vltavou

17:00 Ubytování

18:00 Večeře, Exkurze v Pivovaru Hluboká nad Vltavou, volná zábava a raut

23:00 Návrat na hotel

2.den

8:00 Snídaně na hotelu 

9:00 Exkurze ve výrobním závodě Betonpres

10:30 Školení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP)

11:30 Oběd a ukončení Technického školení pro řemeslníky

Přihlásit se

Kde se školení koná?

Školicí centrum v areálu Betonpres a.s. – Kočín 45, 375 01 Temelín

Poznámka: Školení proběhne v případě, že termín bude zaplněn alespoň 20 účastníky. Pokud se termín naplnit nepodaří, nabídneme účastníkům jiný termín, případně vrácení peněz.

Kde se mohu ke školení zaregistrovat?

Stačí pár kliků na našem webu. Po jednoduchém přihlášení vám zašleme zálohovou fakturu a po jejím zaplacení budeme vaši přihlášku brát jako závaznou a budeme s vámi na technickém školení počítat.

Jaká je cena školení? 

Cena dvoudenního školení včetně ubytování a společenského programu činí 1900 Kč.

Buďte s námi v kontaktu!

Zajímají vás další novinky od tradičního českého výrobce betonové střešní krytiny? Podívejte se na naše aktuality v sekci Novinky na našem webu. Nebo se přihlaste k odběru našeho newsletteru! Jednoduchý registrační formulář najdete v patičce webové stránky.

Novinky na váš e-mail

Přihlaste se k odběru novinek a nepropásněte tak výhodné nabídky či slevy, informace o školeních a informace o našich produktech.