Nový katalog pro dokonalou střechu je na světě!

Nový katalog pro dokonalou střechu je na světě!

Betonová střešní krytina, střešní tvarovkystřešní příslušenství… celkem 90 produktových položek, ale také celá řada tipů a doporučení pro kvalitní pokrytí rodinných domů. Tak vypadá nejnovější katalog výrobků se značkou Betonpres. 

Taška je základ každé střechy, od kterého se odvíjí všechno ostatní. Ale i když je to pevný základ, i v tomhle segmentu najdete něco nového! O střešní tašku v uhlově černé barvě, kterou od loňského podzimu nabízíme v povrchové úpravě Exclusiv (tedy v lesku) si řekli sami naši zákazníci. Proto jí v našem katalogu patří speciální sekce. 

Střešní tašky a tvarovky jsou v naší produktové nabídce samozřejmostí. Více než 30stránkový katalog se zaměřuje také na střešní příslušenství, které je zásadní pro správné fungování střešního pláště,“ říká Michal Ponec, manažer marketingu společnosti Betonpres. Jde například o podstřešní fólie, řešení hřebene a nároží nebo odvětrání střechy. 

Jenže katalog nezůstává jen u nabídky produktů. Společnost Betonpres dlouhodobě usiluje o to, aby se s výrobky s kohoutem ve znaku zacházelo s maximální mírou profesionality. Katalog se proto zaměřuje i na detaily související s kvalitním pokrýváním střech. Zájemci se mohou dočíst o tom, jak správně vybrat doplňkovou hydroizolační vrstvu, jak zajistit správné odvětrání střechy u okapu nebo jak optimálně používat střešní protisněhové háky. 

Ani to ještě není všechno… ale víc už neprozradíme. Náš kompletní nový katalog (i s ceníkovou částí) najdete na našem webu v sekci Ke stažení. A v tištěné verzi u spolehlivých obchodníků se stavebninami. 

 

Novinky na váš e-mail

Přihlaste se k odběru novinek a nepropásněte tak výhodné nabídky či slevy, informace o školeních a informace o našich produktech.