Tvarovka nášlapná

Tvarovka nášlapná nabízí jednoduché řešení bez jakýchkoliv zásahů do střešního pláště, v případě, že je třeba zajistit dobrý přístup pro obsluhu různých nadstřešních prvků.Pro plnou funkčnost se nášlapná tvarovka doplní buď o nášlap pro jednu nohu, nebo se užijí dvě tašky nášlapné, na které se pomocí obloukových držáků připevní stoupací plošina.

Držáky i plošina jsou v barvě střechy a nenarušují tak její celkový ráz. Tato tvarovka je modifikovaná taška základní, která je vyztužená a opatřená nášlapným betonovým blokem s dvěma závitovými tyčemi kotvenými přímo do tohoto bloku.

 

Spotřeba 2ks / 1 plošina

Kontaktujte nás
Materiál velmi kvalitní pigmentovaný beton
Povrch hladký matný / hladký lesklý
Délka 420 mm
Šířka 330 mm
Závěsná délka - l 398 mm
Výška profilu tašky - d 25 mm

 

Krycí šířka - Cw 300 mm
Hmotnost 9,3 kg
Spotřeba 2 ks/1 plošina
Zatížení střechy 17,7 kg/m2
Bezpečný sklon max. 22° - 50°

 

  1. Ve spodní části je tvarovka opatřena dvěma vystupujícími čtverci o rozměru 50 x 50 mm. V místě těchto výstupků je třeba řádně tvarovku podložit přídavnou latí upravenou tak, aby se o tuto lať tvarovka opírala celou plochou vystupujících čtveců.
  2. Tvarovku je nutno připevnit vrutem. Takto usazená tvarovka, se dále může opatřit buď nášlapem pro jednu nohu, nebo stoupací plošinou za použití dvou těchto tvarovek.

Novinky na váš e-mail

Přihlaste se k odběru novinek a nepropásněte tak výhodné nabídky či slevy, informace o školeních a informace o našich produktech.