Betonpres proškolí specialisty na pokrývání střech

Betonpres proškolí specialisty na pokrývání střech

Jak ideálně používat materiál, který se vyrábí u nás v Betonpresu? Jaké jsou současné novinky a trendy v pokrývání střech? Jaké změny se v poslední době odehrály v oblasti „střechařských“ norem? A jakým vývojem prochází technologie výroby betonové střešní krytiny a střešních doplňků v  továrně Betonpres v  jihočeském Kočíně? Praktické ukázky v  kombinaci s  teoretickou přípravou a bohatým společenským programem. Tak vypadá připravované technické školení řemeslníků pro rok 2022. Vybírat si specialisté na pokrývání střech mohou zatím ze tří termínů v průběhu března. V případě velkého zájmu jsou v  plánu ještě dvě dodatečná data.   

Pro nováčky v oboru, ale i pro zkušené pokrývače je připravený odborný program technického školení řemeslníků. Účastníky provede všemi úskalími, novinkami i doporučenými pracovními postupy při práci s betonovou střešní krytinou. „Přejeme si, aby střechy od nás byly opravdu dokonale pokládané, s respektem ke všem novinkám, které se v našem oboru neustále objevují. To je hlavní poslání připravovaného školení,“ říká Michal Ponec, manažer marketingu společnosti Betonpres. 

V průběhu dvoudenního programu se účastníci školení seznámí také s novinkami v portfoliu výrobků i v technologii jejich výroby. Praktické ukázky se zaměří na nejčastějších chyby při pokrývání střech a na cesty, jak se problémům vyhnout. V  legislativně zaměřeném bloku zase budou tématem střechařské normy či pravidla pro pokrývání. Řeč přijde na zaměření stavby, smlouvy o dílo, stavební deník či předání díla.

V neposlední řadě ale jde také o navázání vztahu. Je pro nás důležité být v přímém kontaktu s těmi, kdo s  našimi výrobky pracují. Jejich zpětná vazba je pro nás odborně cenná a osobní setkání osvěžující,“ uzavírá Michal Ponec. Součástí programu školení je totiž také společenský program včetně krátké degustační prohlídky minipivovaru Kněžínek a raut s  rozmanitou nabídkou kvalitního občerstvení. 

 

Program technického školení řemeslníků 2022 

 

1. den

9:00–9:30 Prezence (a snídaně s kávou) 

9:30–10:15 Představení společnosti Betonpres a portfolia výrobků 

10:30–12:00 Exkurze v továrně Betonpres 

12:00-13:00 Obědová pauza

13:00–14:00 Legislativa + střechařské normy a pravidla pro pokrývání 

14:30–15:30 Zhotovení šikmé střechy krok za krokem 

15:45–16:45 Defekty střech a jak se jim vyhnout 

16:45 Konec školení a přesun na ubytování do pivovaru Kněžínek

18:00–23:00 Večeře formou rautu (bufetu) a volná zábava spojená s prohlídkou pivovaru Kněžínek 

 

2. den

9:00–12:30 Praktická část školení – prezentace technických detailů a ukázky správného řešení, včetně demonstrace na modelu 

12:30 Oběd a konec školení

 

Kde školení probíhá?

Školící centrum v areálu Betonpres a.s. - Kočín 45, 375 01 Temelín

 

Ubytování?

Zajištěno v areálu pivovaru Kněžínek. 

 

Co nabídne večerní raut v Pivovaru Kněžínek? 

Krátkou prohlídku minipivovaru s degustací vyráběných piv. Hlavní položkou vašeho menu pak bude pečené sele! Kromě něj se těšte na řadu dalších dobrot a chuťovek, jakými jsou:  

  • Dršťková polévka 
  • Tatarský beefsteak s topinkami  
  • Kuřecí miniřízečky  
  • Šopský salát  
  • Holašovické koláčky 

  

Jaké jsou termíny technického školení řemeslníků? 

10.11. 3. 2022

14.15. 3. 2022

17.18. 3. 2022 

Termíny, které se otevřou v případě velkého zájmu o školení: 

21.22. 3. 2022

24.25. 3. 2022

Poznámka: Školení proběhne v případě, že termín bude zaplněn alespoň 20 účastníky. Pokud se termín naplnit nepodaří, nabídneme účastníkům jiný termín, případně vrácení peněz. 

 

Kde se mohu ke školení zaregistrovat? 

Stačí pár kliků na našem webu a budeme s vámi na technickém školení počítat. 

 

Jaká je cena školení?  

Cena dvoudenního školení včetně ubytování a společenského programu činí 1900 Kč. 

 

Buďte s námi v kontaktu! 

Zajímají vás další novinky od tradičního českého výrobce střešní krytiny? Podívejte se na naše další aktuality v sekci Novinky na našem webu. Nebo se přihlaste k odběru našeho newsletteru! Jednoduchý registrační formulář najdete v patičce webové stránky.

Novinky na váš e-mail

Přihlaste se k odběru novinek a nepropásněte tak výhodné nabídky či slevy, informace o školeních a informace o našich produktech.