Vítězové Soutěže o 3 střechy už mají svou odměnu!

Vítězové Soutěže o 3 střechy už mají svou odměnu!

Naše narozeninová Soutěž o 3 střechy má za sebou i slavnostní tečku. V soutěži, do které se přihlásila bezmála tisícovka účastníků, jsme nakonec vybrali tři projekty – dva rodinné domy a také budovu soukromé sbírky legendárních motocyklů značky Simson. Pro výherce a jejich rodiny jsme uspořádali slavnostní den, jehož součástí byla vedle převzetí poukazu na výhru také exkurze v našem výrobním závodě v jihočeském Kočíně.

Tři zajímavé projekty. Tři různé příběhy. Tři zbrusu nové střechy z betonové střešní krytiny v hodnotě 330 tisíc korun. Každého ze šťastných výherců, kteří dostanou novou „korunu“ z betonových střešních tašek od naší rodinné firmy, jsme vybírali jinak!

Kde budou mít novou střechu z betonové krytiny?

1) První vybraný projekt získal na naší soutěžní stránce nejvíc platných hlasů od lidí ze všech koutů Česka – jde o střechu na rodinný dům ve Verměřovicích na Orlickoústecku. Pro tento projekt jste hlasovali bezmála 4,5tisíckrát. „Nová střecha je pro naši velkou rodinu opravdu veliká pomoc. Chceme našim čtyřem malým dětem udělat ze staré půdy pořádné pokojíčky. Střecha, kterou už bohužel zatéká, je na prvním místě našeho rekonstrukčního seznamu,“ říká Lucie Stehlíková.

2) Druhý vítěz vzešel z diskuse odborné poroty v naší rodinné firmě. Velkou radost udělá nová střecha v rodině z Křešic u Olbramovic, která se stará o vážně nemocné dítě. Střecha od Betonpresu znamená vyřešení jedné velké starosti pro statečnou rodinu, která většinu svých úspor věnovala řešení složité životní situace.

3) Mediální partner soutěže Rádio Blaník pak svým výběrem potěšil milovníky legendárních motocyklů. Zbrusu novou střechu bude mít budova soukromé sbírky Simsonů v Žabovřeskách nad Ohří na Litoměřicku. Střecha od Betonpresu bude zdobit starou stodolu, kde je expozice umístěná. „Všechno děláme svépomocí a na dobrovolné bázi. Konec konců i vstupné do našeho muzea je dobrovolné. Střecha je důležitým krokem k dokončení přestavby a k tomu, abychom se mohli naplno věnovat vylepšování expozice a zážitku pro návštěvníky,“ těší pana Petra Hradeckého, který za projektem muzea stojí.

Soutěž o 3 střechy – gratulujeme a děkujeme

Gratulace výhercům v naší narozeninové soutěži je namístě – svým projektem dokázali zaujmout hlasující, odbornou porotu rodinné firmy Betonpres, nebo zástupce partnera soutěže. Velké poděkování ale patří všem, kteří se do souboje o tři střechy zapojili. „Je neuvěřitelné, jak velký zájem mezi lidmi soutěž vzbudila. Moc si vážíme každého z více než devíti set přihlášených projektů i každého odevzdaného hlasu, kterých nakonec bylo skoro 80 tisíc. Děkujeme, že jste naše 30. narozeniny oslavili s námi!“ vzkazuje Michal Ponec, manažer marketingu společnosti Betonpres.

Novinky na váš e-mail

Přihlaste se k odběru novinek a nepropásněte tak výhodné nabídky či slevy, informace o školeních a informace o našich produktech.