Upozornění na zvýšení cen

Upozornění na zvýšení cen

Vážení obchodní přátelé

Chceme Vás touto cestou informovat o mírném navýšení ceny našeho střešního systému BETONPRES - cca o 3-5% s platností od 1. 3. 2017.

Z tohoto důvodu Vás prosíme o včasné objednání zboží u našich obchodních partnerů. Tímto krokem si můžete zachovat stávající ceny pro jarní sezónu.

Dále Vás chceme informovat o rozšíření našeho obchodního týmu. Od 1. 2. 2017 rozšířila náš obchodní tým nová posila, slečna Dominika TOKÁROVÁ. Pevně věříme, že jako všichni členové našeho týmu, se pro Vás stane obětavou obchodní i technickou oporou. Toto rozšíření obchodního týmu přinese celkové zlepšení kvality služeb a urychlení řešení všech Vašich požadavků. Nová mapa působnosti obchodně technických zástupců bude uveřejněna v novém ceníku a na našich webových stránkách.

Ceníky platné od 1. 3. 2017 budou k dispozici u našich obchodních partnerů a zároveň na našich webových stránkách. V průběhu jarní sezóny Vás navštíví obchodně technický zástupce, který Vám předá nové ceníky a uzavře s Vámi novou provizní smlouvu.

S přátelským pozdravem TÝM BETONPRES

Novinky na váš e-mail

Přihlaste se k odběru novinek a nepropásněte tak výhodné nabídky či slevy, informace o školeních a informace o našich produktech.