Soutěž o střešní krytinu

Soutěž o střešní krytinu

Podzimní soutěž webu rádia Kiss Jižní Čechy o střešní krytinu! Od začátku září do konce října posílejte své obrázky parcel, rozestavených domů nebo Vašich starých obydlí před rekonstrukcí. Nasbírejte co nejvíce hlasů k Vašim fotkám na webu rádia Kiss Jižní Čechy a vyhrajte nový klobouk na Váš dům za 150 000,- Kč od firmy BETONPRES!

Stačí poslat foto Vašeho domu či parcely a údaje o Vás na e-mail novastrecha@kissjc.cz a pak už jen sbírat na webu rádia Kiss Jižní Čechy co nejvíce hlasů. Na konci soutěže vylosujeme za dozoru notáře z deseti nejúspěšnějších účastníků jednoho šťastlivce, který od nás získá poukaz v hodnotě 150 000,- k nákupu kompletního střešního systému BETONPRES.

Více najdete zde nebo na http://www.kissjiznicechy.cz.

 

UKONČENÍ SOUTĚŽE

4. listopadu 2013

Podzimní soutěž s rádiem Kiss Jižní Čechy o novou střešní krytinu za 150 000 Kč je ukončena! Dne 1. 11. 2013 byl za přítomnosti notáře Mgr. Roberta Procházky vylosován výherce. Losování z deseti nejlepších soutěžících provedl jednatel firmy Miroslav Ponec, který vytáhl onoho šťastlivce, kterým se stal Jan Vacek ze Zderadic. Výherci gratulujeme k vítězství a zároveň chceme velmi poděkovat všem, kteří se do soutěže jakkoliv zapojili.

Finalisté soutěže: David Netušil, Postupice; Petra Zelenková, Vranovice nad Svratkou; Slavomír Hes, Opařany; Pavel Klečka, Mačichov; Martin Hlach, Branišovice; Jan Vacek, Zderadice; Monika Zderadíčková, Zohutín; Lucie Voksová, Příbram; Lenka Petříková, Mladá Vožice; Pavel Hirsch, Včelná.

Losování výherce a rozhovor s výhercem si můžete poslechnout ZDE.

Novinky na váš e-mail

Přihlaste se k odběru novinek a nepropásněte tak výhodné nabídky či slevy, informace o školeních a informace o našich produktech.