Příchytka tašky stranová

Příchytka tašky stranová je ideální řešení pro rychlou a efektivní ochranu střech před bouřkami s důrazem na bezpečnost a jednoduchost instalace. Díky instalaci bez použití nářadí a tím vzniká až 25% úspora času při montáži. Povchová úprava příchytky je tvořena zinko-hliníkovou povrchovou úpravou ZIAL.

Změna klimatu a zvyšující se počet bouřek vyžadují spolehlivou ochranu střech před nepříznivým počasím více než kdy jindy. Abychom předešli zbytečným nákladům spojeným s bouřkovými škodami na střechách, doporučujeme použití certifikovaných bouřkových spon. Tyto spony, odolné vůči korozi, jsou montovány na střešní latě a zajišťují střešní tašky proti odtržení. Systém bouřkové ochrany výrazně snižuje riziko poškození střechy, jako jsou prasklé a posunuté tašky, škody na majetku nebo osobní úrazy. Profesionální ochrana proti nadzvedávání je nezbytná zejména na částech střech jako jsou okraje, hřebeny a oblasti kolem průchodů střechy, jako jsou komíny či vikýře.

Více informací
Kontaktujte nás

Novinky na váš e-mail

Přihlaste se k odběru novinek a nepropásněte tak výhodné nabídky či slevy, informace o školeních a informace o našich produktech.