Na exkurzi do továrny a na parník

Na exkurzi do továrny a na parník

My v Betonpresu si zakládáme na dobrých vztazích. Věříme, že pravidelné setkávání s kolegy z „branže“ je užitečné pro nás ve firmě i pro naše partnery a zákazníky. Také proto jsme na konci září připravili exkurzi ve výrobních prostorách Betonpresu, kde jsme pět desítek z nich přivítali. A nezůstali jsme jen u pracovních povinností. Odpoledne a večer patřily zážitkům a zábavě.

Exkurze_1 Exkurze_3 Exkurze_2

Od betonové směsi ke střešním taškám

Den v Betonpresu začal vzdělávací procházkou po kočínské továrně. Naši zaměstnanci představili proces výroby střešních tašek a novinky, které jsme v poslední době uvedli na trh. Návštěvníci se blíže seznámili mimo jiné s formami na výrobu střešních tašek, tvarovek a hřebenáčů, viděli, jak se tašky stříhají a ukázali jsme jim také vytvrzovací komoru, kde naše střešní krytina „dozrává“.  

Našim partnerům jsme se snažili předat maximum toho, co sami víme a co považujeme za důležité. Zodpověděli jsme řadu zvídavých dotazů a neformálně se pobavili o tom, co každého v naší práci zajímá nebo trápí. Výrobním areálem jsme procházeli za plného provozu a naši hosté se tak mohli na vlastní oči přesvědčit, že kvality nebo šetrnosti k životnímu prostředí se při výrobě skutečně držíme.

Exkurze_4 Exkurze_5 Exkurze_7

Odměna za tvrdou práci

Odpoledne se neslo ve znamení podzimního odpočinku. Počasí nám přálo a společně jsme se vydali parníkem malebnou krajinou po řece Vltavě. Nechybělo ani proplutí plavební komorou Hněvkovické přehrady. Prosluněný den jsme zakončili v podvečer při přátelském posezení s vynikajícím masem z udírny a čepovaným pivem z místního hlubockého pivovaru.

Exkurze_6 Exkurze_odpoledne Exkurze_parnik

 „Už při přípravě akce jsme věřili v její úspěch, ale celkové vyznění naše očekávání překonalo. Model, který spojuje odbornou část a společenský program, byl dobrý nápad. Upevnili jsme vztahy s našimi partnery, sdíleli praktické i soukromé věci. Těším se na všechny nadcházející aktivity, které spolu budeme řešit. Obchodní i společenské,“ shrnul Michal Ponec, manažer marketingu společnosti Betonpres.

Novinky na váš e-mail

Přihlaste se k odběru novinek a nepropásněte tak výhodné nabídky či slevy, informace o školeních a informace o našich produktech.