Program Kohoutovy zlaťáky odmění věrné zákazníky

Program Kohoutovy zlaťáky odmění věrné zákazníky

Nakoupit střešní krytinu a další výrobky od Betonpresu. Svůj nákup zaregistrovat na webu. Dostat do svého měšce počet zlaťáků, který odpovídá velikosti nákupu. A nasbírané zlaťáky nakonec vyměnit za některou z hodnotných odměn v katalogu. Tak bude ve zkratce fungovat nový program Kohoutovy zlaťáky. Program startuje v červnu a jeho první sezóna potrvá až do konce ledna 2022.

Kohoutovy zlaťáky je program připravený na míru věrným zákazníkům společnosti Betonpres. Tedy především těm, kteří střešní systémy od Betonpresu nakupují často a svým klientům zajišťují kompletní dodávku nové střechy. „Většinou jde o pokrývače a realizační firmy, se kterými spolupracujeme dlouhodobě. Za jejich věrnost je chceme odměnit. Velmi si vážíme toho, když s námi jiné společnosti i jednotlivci odvádějící kvalitní práci spojí své jméno,“ říká Michal Ponec, marketingový ředitel společnosti.

Snadná registrace a zajímavé odměny

Projekt bude sice oficiálně spuštěný až od začátku června, ale už nyní jsou v provozu webové stránky s kohoutem ve znaku. Po rychlé registraci si účastníci programu budou moci do systému nahrát své faktury za odebrané střešní tašky, střešní fólie a další doplňky značky Betonpres. A pak už jen sbírat zlaťáky tak dlouho, až obnos v měšci bude stačit na vybranou odměnu. „Za každou střešní tašku připíšeme jeden zlaťák. A za každý čtverečný metr střešní fólie dokonce až tři. Odměny pak začínají na méně než čtyřech stovkách zlaťáků,“ přibližuje program a jeho měnu Michal Ponec. 

A o jaké odměny jde? Mohou jimi být třeba drobnosti typu her pro děti nebo parfémů. Ale také větší a hodnotnější produkty, jako je vybavení na zahradu, kvalitní elektronika, bílá technika nebo špičkové mobilní telefony.

V jakém termínu program poběží?

1. 6. 2021–31. 1. 2022

Poslední lednový den je zároveň posledním dnem, kdy můžete své faktury zaevidovat do systému Kohoutových zlaťáků.

Do kdy si mohu vybrat odměnu?

1. 3. 2022

V tento den končí první sezóna programu Kohoutovy zlaťáky. Je to také poslední den, kdy si můžete objednat svoji odměnu z katalogu.

Novinky na váš e-mail

Přihlaste se k odběru novinek a nepropásněte tak výhodné nabídky či slevy, informace o školeních a informace o našich produktech.